Arama:
DOKTORA TEZ DANIŞMANLIĞI

Doktora süreci; akademik kariyer planları için vazgeçilmez bir adımı tanımlar. Bununla birlikte bu süreç, tüm bilgilerinizi profesyonelce sergilemenizi bekleyen bu sebeple titiz bir araştırma safhasını zorunlu kılan, hipotez temelinden itibaren her bir adımın üzerinde çokça düşünülmesini gerektiren,  mümkün  olduğunca  derli toplu ve özenle hazırlanması beklenen çalışmalar için bir dizi eylemin entegrasyonunu karmaşıklıktan uzak olarak sergilenmesini gerektiren komplike çalışmaların yalın sunumudur. Özü itibariyle anlaşılmayan hiçbir çalışma anlatılamaz. Dolayısıyla emeklerin çöp olması gibi tehlikeleri barındırabilir.  Bu sebeple,  bu denli özenli bir çalışma, hazırlık safhasından itibaren hayli zorlayıcı olabilmektedir. Alan fark etmeksizin ileri sunulan düşünceye yönelik daha önce yapılmış çalışmalarda düzinelerce teori ileri sürülmüş ve başka başka disiplinlerde bu çalışmalar sergilenmiştir. Sizden beklenen ise bu karmaşık düzenden yalın, anlaşılabilir, değindiği temel problemden uzaklaşmayan ve komplike bilgiyi kaolitik ortamdan arındırarak, çalışmalarınızın meslektaşlarınız, konunun uzmanları ve akademisyenler tarafından anlaşılacak açıklıkta kuşkuya yer bırakılmaksızın sunulmasıdır. Çalışmanın başlangıcında kendinize soracağınız soru ben bu çalışmayla bilim dünyasına ne kazandıracağım olmalıdır. Bu temelde savunulan hipotezin gerçekleşmesi halinde optimizasyonun nasıl sağlanacağı açıkça ortaya konmalıdır.  Doktora ,  lisans eğitimi ile başlayan yolculuğunuzdan itibaren tüm birikiminizi ortaya koyacağınız çalışmadır.

Doktora Tez Danışmanlığı - Lisans Tez - Yüksek Lisans Tez
Tez Doktora Tez Danışmanlığı - Lisans Tez - Yüksek Lisans Tez

Bu zorlu çalışma sürecinizde, araştırmanın temellerinin oturtulması, hipotezlerin kurulması, bilim dünyasına yeni bir fikrin sunulması ve yeni bir sonuçların elde edilmesinde takıldığınız her sorun için danışmanlık hizmetimiz ve güçlü akademik danışman kadromuzla siz değerli öğrencilerin hizmetindeyiz.  

Genel kabulde uygulanan eski yöntemlerin sorgulanmasıyla yeni yaklaşımın sunulması aksayan yönlerin kanıta dayalı olarak sunulması ve elde edilen kazançların sunulması, güçlü-zayıf, geliştirilebilir yönler- fırsatların anlaşılabilir olarak düzenlenmesi,

Periyotlarla sunulması beklenen TİK çalışmalarının size gerekli danışmanlığı vermek ,

Dil ve imla danışmanlığı,

Minimum intihal oranıyla çalışmaya özgünlük kazandırma danışmanlığı , bulunmaktadır.